Co znaczy być szczęśliwym?, jaka aplikacja przydałaby się jeszcze w Twoim telefonie? i jak wygląda inteligenty dom?. Podpowiedzi do tych pytań z pewnością uzyskacie w książkach Joanny Wachowiak, z którą spotkanie autorskie odbyło się w bibliotece w Olesznej 20.10.2023 w ramach projektu „Walizka pełna książek: ważne sprawy dziewczyn i chłopaków”. Uczestnikami była młodzież ze Szkoły Podstawowej w Olesznej, Spotkanie zorganizowane było przez Dolnośląską Bibliotekę Publiczną im. T.Mikulskiego we Wrocławiu, po którym każdy uczestnik otrzymał egzemplarz książki z autografem autorki oraz niezbędnik czyli torbę ekologiczną.
Projekt dofinansowano z budżetu Województwa Dolnośląskiego.
Patronat honorowy sprawuje Marszałek Województwa Dolnośląskiego Cezary Przybylski.