Zapraszamy do korzystania z zasobów Cyfrowej Biblioteki Legimi

Z początkiem stycznia 2023 r. uruchomiliśmy w naszej Bibliotece opcję korzystania z dostępu do cyfrowej wypożyczalni Legimi. Platforma ta oferuje możliwość wypożyczania e-książek, które czytać można na komputerze, smartfonie, tablecie lub czytniku.
Czytelnicy zapisani do naszej Biblioteki, mogą mieć dostęp do wielu nowości i bestsellerów, ale i starszych tytułów – z beletrystyki, literatury faktu i innych popularnych kategorii udostępnianych przez portal Legimi.com. Wystarczy, że na podstawie otrzymanego w bibliotece unikalnego kodu, założą konto i pobiorą bezpłatną aplikację Legimi. Wówczas wszystkie bez wyjątku e-książki dostępne w abonamencie będą mogli czytać na smartfonie, tablecie, komputerze lub czytniku (oprócz Kindle’a). Oczywiście za darmo. Warunkiem jest posiadanie ważnej karty bibliotecznej.
Aktywacja kodu następuje po rejestracji bezpłatnego konta Legimi na stronie https://www.legimi.pl/dbpw/
Następnie wybrane książki pobrać można bezpośrednio w aplikacji Legimi, zainstalowanej na wybranym urządzeniu.
Kody uprawniające do zarejestrowania się w Legimi i korzystania z jego zasobów można otrzymać w Gminnej Bibliotece Publicznej w Łagiewnikach, ul. Słowiańska 13. Każdy kod upoważnia do bezpłatnego dostępu do zasobów wirtualnej wypożyczalni.

Ważne: liczba kodów dla Czytelników jest ograniczona!

Zachęcamy do skorzystania z oferty!